Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Panotour 2.5.15

Panotour

2.5.15
grafika inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
90 MB
Aktualizacja:
27.12.2018
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2217 (53 w tym miesiącu)
Opis Panotour 2.5.15
 
 

Panotour to zaawansowana aplikacja do tworzenia różnych prezentacji trójwymiarowych z dostępnych kolekcji zdjęć, przechowywanych na komputerze lub w innym urządzeniu przenośnym. Aplikacja charakteryzuje się niezwykle czytelnym i przyjaznym interfejsem.

Panotour umożliwia wygenerowanie wirtualnej przestrzeni w taki sposób, że poczujemy się jakbyśmy byli w zupełnie innym miejscu – na przykład w parku, muzeum lub w zabytku. Program służy do tworzenia interaktywnych, wirtualnych wycieczek, a cały projekt tworzymy w zaledwie paroma kliknięciami myszki.

Program wspiera niemal wszystkie formaty (JPG, PNG, PSD, KRO, TIFF, RAW) i pozwala dodawać i łączyć zdjęcia w taki sposób, że utworzymy wirtualną przestrzeń w trójwymiarze. Po ich utworzeniu możemy swobodnie się po nim poruszać i obracać nawet o 360 stopni w każdą stronę. Panotour umożliwia eksportowanie danych do formatu Adobe Flash, a także umożliwia tworzenie nieograniczonej ilości panoram w formie 3D. 

Program jest dostępny w wersji testowej i po stworzeniu projektu będzie widoczne firmowe logo producenta. Oprócz tego program nie posiada żadnych ograniczeń czasowych, a także mamy dostep do wszystkich funkcji i narzędzi pracy.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook