Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » PanoramaStudio 3.5.7.327

PanoramaStudio

3.5.7.327
grafika inne
Rozmiar:
24 MB
Aktualizacja:
24.02.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
683 (17 w tym miesiącu)
Opis PanoramaStudio 3.5.7.327
 
 

PanoramaStudio to rozbudowane środowisko do tworzenia panoram czy wirtualnych spacerów. Charakteryzuje się wyjątkowo dużą dokładnością łączenia poszczególnych ujęć w taki sposób, by stanowiły jednolitą całość.

Program oferuje bardzo bogaty zestaw narzędzi do edycji grafiki, które dostępne są z poziomu bardzo przejrzystego interfejsu. W trosce o jak najlepszą jakość finalnej panoramy użytkownik ma możliwość modyfikacji wielu parametrów jak ekspozycja, gorące punkty, kontrast, nasycenie.

Istnieje również możliwość podglądu właściwości panoram jak używane do jej stworzenia oprogramowanie i sprzęt, długość ogniskowej, przestrzeń kolorów czy data wykonania. Nie zabrakło edytora ustawień sprzętowych pozwalającego na definicję domyślnej konfiguracji kamer cyfrowych i aparatów.

Gotowe pliki wynikowe mogą zostać zapisane zarówno jako projekt jak i plik graficzny. Dodatkowo panoramy wzbogacimy o liczne efekty jak dźwięk, logo, tytuł czy pasek narzędzi. Producent dostarcza również bardzo rozbudowaną instrukcję obsługi.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook