Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » MAGIX Photostory Deluxe 2021

MAGIX Photostory Deluxe

2021
grafika inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
6.3 MB
Aktualizacja:
10.08.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
2081 (21 w tym miesiącu)
Opis MAGIX Photostory Deluxe 2021
 
 

MAGIX Photostory Deluxe jest narzędziem do tworzenia efektownych pokazów zdjęć. Dzięki niemu nasze wspomnienia chociażby z wakacji zostaną zaprezentowane w niepowtarzalnej formie. Program charakteryzuje bardzo prosta obsługa, a tworzenie pokazu sprowadza się do importu zdjęć.

Pokazy mogą zostać z powodzeniem odtwarzane w jakości Full HD, a nawet w 4K czy 3D. Dodatkowo możemy poddać nasz projekt obróbce dodając komentarz tekstowy, głosowy, wkomponować muzykę w tle.

Gdy brakuje nam inwencji, nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z zestawu gotowych szablonów odpowiednich dla okoliczności jak urodziny, ślub, czy spotkanie biznesowe. Idąc z duchem czasu, producent zadbał również o wysoce zaawansowaną kompatybilność szerokiej maści urządzeniami jak tablety, smartfony, TV, projektory i wiele innych. Sprawia to, że bez względu na użyte urządzenie, możemy liczyć na pełnię wrażeń płynących z gotowej prezentacji.

Uwaga!
Program dostępny jest w 7-dniowej wersji testowej. Istnieje jednak możliwość wydłużenia jej do 30 dni po uprzedniej rejestracji na stronie producenta.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook