Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » MAGIX FotoStory na CD & DVD 10

MAGIX FotoStory na CD & DVD

10
grafika inne
Rozmiar:
377.33 MB
Aktualizacja:
15.10.2011
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3684 (98 w tym miesiącu)
Opis MAGIX FotoStory na CD & DVD 10
 
 
MAGIX FotoStory na CD & DVD 10 jest to kolejny program stworzony przez firmę MAGIX AG. Aplikacja służy do tworzenia multimedialnych pokazów slajdów. Można w prosty sposób zaprezentować najwspanialsze wspomnienia w pokaz zdjęć. Za pomocą tego programu odtworzymy nasze prezentacje w TV, na PC i innych stronach multimedialnych.

FotoStory na CD & DVD 10 pozwala na dodawanie różnorodnych szablonów do menu płyt, a także na tworzenie animowanych elementów dekoracyjnych. Oprócz tego umożliwia importowanie zdjęć z aparatu cyfrowego, telefonu komórkowego, kamery wideo i skanera. Można stworzyć wszystko w indywidualny sposób. Program posiada szereg dostępnych efektów, animacji oraz przejść. Dzięki licznym efektom i przenikaniu, możemy formować motywy w obiekty i poruszać nimi na zdjęciu. Animacje nadadzą Twoim zdjęciom odpowiednią ramę prezentacji.

Program pozwala też na dodawanie pojedynczych zdjęć i tworzenia w nich fantastyczną panoramę. FotoStory na CD & DVD 10 umożliwia również na tworzenie pokazu slajdów z muzyką w tle. Aplikacja zawiera 40 dostępnych utworów, stworzonych w doskonałej jakości.

Aby pobrać program FotoStory na CD & DVD 10, należy wpisać odpowiedni kod z obrazka i następnie ściągnąć menedżer instalacji, za pomocą którego pobierzemy testową wersję programu pozwalającą na 30 dni darmowego użytkowania
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook