Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Juicebox Lite 1.5.0

Juicebox Lite

1.5.0
grafika inne
Rozmiar:
1.8 MB
Aktualizacja:
27.05.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
842 (7 w tym miesiącu)
Opis Juicebox Lite 1.5.0
 
 

Juicebox Lite to bezpłatne narzędzie przeznaczone do tworzenia internetowych galerii ze zdjęć. Aplikacja wyróżnia się prostotą w obsłudze i szybkością tworzenia profesjonalnych galerii, które bez problemów możemy udostępnić na publicznym serwerze.

Obsługa programu jest banalnie prosta, a wszystko wykonujemy w kilku krokach. Na początku wczytujemy do programu wybrane zdjęcia, modyfikujemy je ustawiając ich rozdzielczość oraz nazwę. Następnie program generuje kod HTML, który możemy wykorzystać przy dodawaniu galerii do naszej witryny internetowej, a także tworzy niezbędne pliki w wybranym przez nas folderze. Utworzone pliki wraz z index.html należy skopiować do serwera (korzystając z klienta FTP) i po chwili będzie on automatycznie widoczny i dostepny na odpowiedniej stronie internetowej. 

Warto dodać, że pliki graficzne możemy dodawać z dysku twardego lub z naszego konta znajdującego się w serwisie Flickr. Program obsługuje GIF, JPG i PNG, a także pozwala na modyfikowanie wyglądu wizualnego naszej galerii zdjęciowej. Podczas edycji projektu, użytkownicy mogą również wpisać zmienić nazwę fotografii oraz napisać pod nim dowolny komentarz. 

Do poprawnego działania aplikacji, niezbędne jest posiadanie zainstalowanego w systemie środowiska programistycznego Adobe AIR.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook