Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Image Tuner 9.5

Image Tuner

9.5
grafika inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
6 MB
Aktualizacja:
16.11.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
2739 (19 w tym miesiącu)
Opis Image Tuner 9.5
 
 

Image Tuner to w narzędzie przeznaczone do wykonywania operacji na wielu plikach graficznych jednocześnie. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw szablonów, które pozwalają na dostosowanie grafiki do urządzeń jak odtwarzacze DVD, iPhone, iPod. Grafika może być spreparowana również w taki sposób, by była jak najlepiej wyświetlana np. na serwisach społecznościowych jak Facebook czy Tweeter.

Program daje możliwość konwersji pomiędzy formatami, nakładania znaków wodnych, czy też zmiany nazw zdjęć. Image Tuner dysponuje szeroką paletą ustawień wielu elementów jak przezroczystość znaku wodnego, wyjściowa jakość, przestrzeń barw czy kompresja. Istnieje również możliwość zastosowania dodatkowych filtrów.

Aplikacja obsługuje ponad 20 formatów graficznych, w tym między innymi *.BMP, *.JPEG, *.PNG, *.TIFF, *.GIF. Program posiada przejrzysty interfejs, dzięki czemu jego obsługa nie powinna być większym problemem.
Uwaga:

10-dniowa wersja próbna. Na liście rozwijanej znajdziemy również wersję bezpłatną, która już nie jest wspierana przez producenta.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook