Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Graphics Converter PRO 3.94

Graphics Converter PRO

3.94
grafika inne
Rozmiar:
32.3 MB
Aktualizacja:
02.07.2018
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
905 (25 w tym miesiącu)
Opis Graphics Converter PRO 3.94
 
 

Graphics Converter PRO to łatwe w użyciu i zarazem potężne narzędzie do przeglądania plików graficznych na komputerze. Oprócz tego aplikacja służy do masowej konwersji zdjęć, a także posiada niezbędne narzędzia do importowania ogromnej ilości różnych formatów graficznych.

W jego zasobach znajdziemy mnóstwo przydatnych filtrów i efektów specjalnych, polepszających jakość dowolnego zdjęcia. Wśród nich warto wymienić m.in.; rozmycie, wyostrzanie, balans barw, usuwanie szumu i efektów czerwonych oczu. 

Program posiada prosty interfejs składający się z czterech różnych panelów. Pierwszy służy do przeglądania zawartości dysku twardego. Drugi pokazuje listę plików graficznych, w tym ich nazwę, format, rozmiar oraz  datę modyfikacji.  Natomiast trzeci i czwarty służą jako ekrany do podglądu konwertowanego i modyfikowanego zdjęcia.

Graphics Converter PRO posiada zaawansowany i złożony moduł do przeprowadzania konwersji plików do innych wybranych formatów. Możemy przetwarzać pojedyncze pliki, jak i również konwertować kilka plików w tym samym czasie. Warto dodać o możliwości tworzenia wybranych zdjęć i plików PDF do samodzielnego pliku wykonywalnego EXE. W ten sposób można szybko i łatwo stworzyć pokaz slajdów w formie jednego pliku. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook