Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » GiliSoft Slideshow Movie Creator 10.0

GiliSoft Slideshow Movie Creator

10.0
grafika inne
Rozmiar:
71 MB
Aktualizacja:
30.04.2018
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
733 (14 w tym miesiącu)
Opis GiliSoft Slideshow Movie Creator 10.0
 
 

GiliSoft Slideshow Movie Creator to proste w obsłudze narzędzie do tworzenia pokazu slajdów z dowolnych zdjęć. Za jego pomocą stworzymy spektakularne pokazy własnych zdjęć w formie materiału wideo wraz z efektami przejścia i muzyką w tle. Każdy utworzony film możemy zapisać na dysku twardym w następującym formacie: AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, AVCHD, MKV, RM, MOV, XviD i 3GP.

Program oferuje prosty i przyjazny interfejs, w którym znajdziemy mnóstwo przydatnych opcji i narzędzi pracy. Oprócz tego można dodawać różne efekty dźwiękowe, a nawet odpowiednią muzykę, która będzie leciała w tle podczas odtwarzania gotowego pokazu slajdów. Użytkownik przy użyciu różnych narzędzi może stosować rozmaite efekty przejścia (2D i 3D), dzięki temu pokaz slajdów może wyglądać jeszcze bardziej profesjonalnie.

GiliSoft Slideshow Movie Creator pozwala też ustawić odpowiednią kolejność wyświetlanych zdjęć na utworzonym pokazie slajdów. Poza tym oferuje możliwość modyfikowania filmu w czasie rzeczywistym i korzystania z ponad 300 różnych efektów przejścia.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook