Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Freehand Painter 0.95

Freehand Painter

0.95
grafika inne
Rozmiar:
5.9 MB
Aktualizacja:
08.01.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1390 (29 w tym miesiącu)
Opis Freehand Painter 0.95
 
 

Freehand Painter to bezpłatny program do rysowania szkiców i malowania cyfrowych zdjęć. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących użytkowników, jak i również dla bardziej doświadczonych malarzy. Aplikacja posiada prosty i przejrzysty interfejs, a także znajdziemy w niej wszystkie najważniejsze funkcje do rysowania i malowania dzieł.

Program pozwala w prosty i szybki sposób tworzyć i rysować grafikę wektorową na komputerze. Oprócz tego pozwala na eksportowanie gotowego dzieła w formacie PNG, BMP, JPG i GIF, a także umożliwia podgląd rysunku w trybie pełnoekranowym. Freehand Painter posiada narzędzia do regulowania poziomu jasności, kontrastu i przejrzystości, a także umożliwia tworzenie żywych kolorów i realistyczne malowanie za pomocą pędzla.

Freehand Painter oferuje też błyskawiczne usuwanie i oczyszczanie elementów i obiektów z danego rysunku, a także posiada funkcje Undo i Redo, umożliwiające cofanie wykonanych czynności i poprawianie swoich błędów. Program w pełni obsługuje monitory wielodotykowe oraz format ISF (Ink Serialized Format).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook