Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Edraw Max 12

Edraw Max

12
grafika inne
Rozmiar:
286 MB
Aktualizacja:
23.06.2022
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2734 (106 w tym miesiącu)
Opis Edraw Max 12
 
 

Edraw Max jest zaawansowanym środowiskiem do tworzenia rozbudowanych diagramów, wykresów czy schematów. Znajdzie szerokie zastosowanie zarówno w celach czysto amatorskich jak i biznesowych.

Po uruchomieniu aplikacji uwagę zwraca bardzo przejrzysty i zachęcający do pracy interfejs użytkownika, który już od samego początku jest bardzo prosty w obsłudze. Okno główne pozwala na wybór jednego z licznych typów wykresów czy schematów.

Po dokonaniu wyboru, pojawia się obszar roboczy wraz z listą dostępnych dla danego stylu chmurek, czy połączeń. Łącznie narzędzie skupia w sobie blisko 5000 najróżniejszych symboli gotowych do użycia w każdym momencie.

Edraw Max pozwala na stworzenie diagramów UML, schematów blokowych algorytmów, diagramów baz danych, schematów instalacji elektrycznych i wiele innych, bez względu na rodzaj dziedziny.

Gotowe projekty eksportujemy do formatu HTML, PDF, BMP, DIP, JPG, GIF, TIF, PNG, WMF i EMF. Nie mogło oczywiście zabraknąć możliwości druku przygotowanego schematu.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 30-dniowej wersji testowej. Dodatkowym ograniczeniem jest to, że na zapisywane i drukowane projekty nakładany jest znak wodny.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook