Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » DryLab System 6.5.0.5

DryLab System

6.5.0.5
grafika inne
Rozmiar:
126 MB
Aktualizacja:
29.04.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1170 (55 w tym miesiącu)
Opis DryLab System 6.5.0.5
 
 
DryLab System to program zaprojektowany do seryjnego przygotowywania zdjęć do wydruku na praktycznie dowolnym urządzeniu. Szeroka gama korekcji i możliwości edycji zdjęć oraz grupowe przetwarzanie to tylko niektóre z jego zalet.

Zaprojektowany do szybkiego przetwarzania i drukowania grup zdjęć przy jak najmniejszym wysiłku, jest idealnym rozwiązaniem do codziennej pracy w laboratoriach fotograficznych oraz do zdjęć studyjnych.

Umożliwia jednoczesne, natychmiastowe korekcje kolorystyczne oraz nieograniczone kadrowanie pojedynczego zdjęcia, jak i całej grupy zdjęć. Wbudowane archiwum zleceń umożliwia wielokrotne ich przetwarzanie i zmianę narzuconych korekcji. Wszystko to bez wpływu na oryginalny plik oraz bez utraty jakości zdjęć.

Różnice pomiędzy dostępnymi wersjami:

Printer: Obsługuje jedną drukarkę na jednej stacji graficznej. Maksymalny format wydruku 21×30 cm (A4).
Printer (PLUS): Obsługuje jedną drukarkę na jednej stacji graficznej. Maksymalny format wydruku 60×80 cm (A1) lub 100×30 cm (panorama). Dodatkowe funkcje w stosunku do podstawowej licencji Printer.
DryLab: Obsługuje do 8 drukarek i do 9 stacji graficznych. Maksymalny format wydruku 60×80 cm (A1) lub 100×30 cm (panorama). Dodatkowe funkcje w stosunku do licencji Printer+ (PLUS).
HotFolder: Zapis przetworzonych zleceń z narzuconymi korekcjami i kadrowaniem do pliku – nie współpracuje bezpośrednio z żadnym urządzeniem drukującym. Umożliwia pracę na 9 stacjach graficznych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook