Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » CollageIt 1.9.5

CollageIt

1.9.5
grafika inne
Rozmiar:
8.39 MB
Aktualizacja:
07.01.2015
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
6531 (69 w tym miesiącu)
Opis CollageIt 1.9.5
 
 

CollageIt to darmowe oprogramowanie do tworzenia kolaży graficznych na komputerze. Program pozwala tworzyć interesujące kolaże graficzne z kolekcji zdjęć w różnych wielkościach formatach.

CollageIt obsługuje JPG, TGA, PNG, GIF i BMP. Program charakteryzuje się  prostotą w obsłudze i czytelnym interfejsem użytkownika. Nie zabrakło w nim również wiele zdefiniowanych formatów – A4,A3,A2 i A1 w różnych rozdzielczościach.Użytkownik może sam podać własne wymiary w wielu różnych jednostkach. Interfejs programu obsługuje również metodę przeciągnij i upuść, która przyspiesza i usprawnia pracę z programem.

CollageIt posiada przydatny ekran Enlarge preview, za pomocą którego możemy podglądać w czasie rzeczywistym tworzony kolaż graficzny. Program pozwala też na wybranie odpowiedniej ilości zdjęć, a także dostosowanie marginesów, rotacji czy wielkości ramek. Znajdziemy w nim też przydatną funkcję do zmiany zdjęcia, zachowując oryginalny format jaki został użyty w naszym kolażu.

Uwaga:

CollageIt dostępny jest za darmo ale posiada liczne ograniczenia. W porównaniu do wersji komercyjnej (Professional) pozwala na tworzenie kolaży w maksymalnym rozmiarze 2000x2000 pikseli (169x169 mm), a także wyłączono w nim funkcje do wycinania obiektów na utworzonej grafice (crop photo). W dodatku na tworzonych kolażach będzie widoczny znak wodny producenta. Po wykupieniu licencji, będziemy mogli tworzyć projekty graficzne bez znaków wodnych!

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook