Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Artensoft Photo Collage Maker 2.0.136

Artensoft Photo Collage Maker

2.0.136
grafika inne
Rozmiar:
30 MB
Aktualizacja:
07.01.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1616 (18 w tym miesiącu)
Opis Artensoft Photo Collage Maker 2.0.136
 
 

Artensoft Photo Collage Maker to profesjonalne narzędzie do tworzenia kolaży ze zdjęć. Program wyróżnia się na tle konkurencyjnych aplikacji, prostotą  w obsłudze i szybkością tworzenia zaawansowanych kolaży z różnych fotografii i innych obrazków przechowywanych na dysku twardym.

Program charakteryzuje się również tworzeniem wysokiej jakości kolaży, a to wszystko dzięki zastosowaniu skomplikowanych algorytmów matematycznych, które odpowiadają za dopasowywanie obrazków podczas projektowania kolaży. Proces tworzenia kolażu jest bardzo proste i nie zajmie zbyt wiele czasu. Na początku ustalamy odpowiedni szablon i inne elementy niezbędne przy obliczeniach algorytmów podczas generowania końcowego procesu tworzenia kolażu. Następnie dodajemy dowolną ilość zdjęć i program automatycznie rozpocznie projektowanie kolażu ze wszystkich dodanych plików graficznych.

Autorzy programu przygotowali dla bardziej zaawansowanych użytkowników dodatkowe opcje, za pomocą których można zmienić lub zmodyfikować układ kolażu, ustawić poziom korekcji czy jakość obrazu oraz usunąć powtarzające się zdjęcia. Każdy utworzony kolaż można dowolnie edytować i dostosować to swoich potrzeb. Program obsługuje JPG, BMP, TIFF i PNG.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook