Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » 5DFly Photo Design 4.1.56.36

5DFly Photo Design

4.1.56.36
grafika inne
Rozmiar:
26.3 MB
Aktualizacja:
26.07.2016
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows NT/2003/XP/Vista/7/8
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4201 (3 w tym miesiącu)
Opis 5DFly Photo Design 4.1.56.36
 
 

5DFly Photo Design to przyjazne w użytkowaniu oprogramowanie do tworzenia różnych albumów na zdjęcia i kalendarzy. Program pozwala również na szybkie modyfikowanie obrazków w najlepszej jakości, a także został wyposażony w nowoczesny edytor do poprawienia jakości edytowanych zdjęć (zmiana koloru, wyostrzenie obrazu, dodawanie specjalnych efektów).

Program umożliwia też przygotowanie specjalnych kartek okolicznościowych oraz stworzenie z kilku gotowych obrazków pokazu slajdów lub innej prezentacji do szkoły, na wykłady lub do pracy. 5DFly Photo Design posiada prosty i czytelny interfejs, który nie sprawi kłopotów nawet nowicjuszom.

Aplikacja posiada wszystkie najważniejsze funkcje, filtry oraz inne narzędzia do stworzenia i zaprojektowania albumów ze zdjęciami lub kartek okolicznościowych z okazji ślubu, świąt lub urodzin. Według producenta oprogramowania, program posiada nowoczesny mechanizm do tworzenia profesjonalnych albumów i ogromną bazę zawierającą mnóstwo darmowych dodatków w postaci szablonów i innych elementów graficznych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook