Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » geografia » Google Earth Pro 7.3.3.7786

Google Earth Pro

7.3.3.7786
geografia
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
57 MB
Aktualizacja:
29.07.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
geografia
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
10644 (198 w tym miesiącu)
Opis Google Earth Pro 7.3.3.7786
 
 

Google Earth Pro to rozszerzona wersja programu Google Earth, która posiada identyczne funkcje co wersja podstawowa, ale dodatkowo została wyposażona w nowe funkcje stworzone z myślą o użytkownikach biznesowych. W wersji Pro otrzymamy dokładniejsze wymiary nakreslone na wirtualnej mapie oraz lepszej jakości zdjecia i nagrywanie wideo.

Google Earth Pro to widok na całą kulę ziemską poprzez zdjęcia z satelity. Program jest odzwierciedleniem tego, co możemy znaleźć na maps.google.com.

Zasada działania programu jest prosta - na pierwszym planie jest dostęp do globu, za pomocą myszy możemy dowolnie obracać, przybliżać, oddalać, przeglądać interesujące nas zakątki naszej planety.

Jeżeli chodzi o jakość zdjęć z satelity to bywa z tym różnie. Najciekawsze i najważniejsze miejsca na ziemi są sfotografowane w lepszej jakości. Zdjęcia to jednak nie wszystko, aplikacja daje możliwość wyszukiwania restauracji, hoteli, zabytków, itp. w danym regionie. Specjalne oznaczenia pozwalają odnaleźć wiele bardzo ciekawych miejsc, np. Plac Czerwony w Moskwie czy Wielki Kanion Kolorado. Aby odszukać konkretne miasto w polu wyszukiwania należy wpisać nazwę miasta oraz kraj, np.: Wroclaw, Poland. Jeżeli nazwa została wpisana poprawnie wystarczy nacisnąć enter, a program przeniesie nas w wybrane miejsce. Bez problemu można podglądać mniejsze miejscowości.

Reasumując, Google Earth to przełomowe narzędzie pozwalające na wirtualną podróż po praktycznie wszystkich zakątkach naszej planety.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook