Instalki.pl » Programy » Windows » Dom » genealogia » Gaia Family Tree 1.2.4

Gaia Family Tree

1.2.4
genealogia
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.61 MB
Aktualizacja:
12.05.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
genealogia
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1111 (8 w tym miesiącu)
Opis Gaia Family Tree 1.2.4
 
 

Gaia Family Tree to bezpłatna i bardzo wygodna w obsłudze aplikacja, za pomocą której w prosty i przejrzysty sposób zgromadzimy i zobrazujemy dane genealogiczne swojej rodziny. Program oferuje dostęp do różnych funkcji oraz dodatkowych opcji za pomocą których nie tylko stworzymy własne drzewo genealogiczne, ale również wyszukamy członków rodziny przy użyciu wbudowanej bazy danych New FamilySearch lub dowolnej wyszukiwarki – Google, Bing czy Yahoo.

Korzystając z programu, możemy skompletować całą rodzinę w formie drzewa genealogicznego. Wystarczy wprowadzić odpowiednie informacje o członkach rodziny – imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania (urodzenia) itd. Interfejs programu jest bardzo czytelny i w dodatku intuicyjny, dzięki czemu możemy w zaledwie parę minut stworzyć własne drzewo genealogiczne.

Istnieje również możliwość udostępnienia własnego drzewa genealogicznego innym członkom rodziny, zapisując utworzony projekt w jednym z następujących formatach – JPEG, PDF, HTML i GEDCOM. Nie zabrakło w nim dodatkowego narzędzia do tworzenia kopii drzewa genealogicznego, które możemy następnie przeglądać i modyfikować w formie online. W tym celu należy utworzyć darmowe konto na stronie producenta.

Uwaga:

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcji w programie, należy po jego uruchomieniu dokonać bezpłatną rejestrację.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook