Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » ftp » XYplorer 24.20.0500

XYplorer

24.20.0500
ftp
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5 MB
Aktualizacja:
24.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
ftp
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5450 (104 w tym miesiącu)
Opis XYplorer 24.20.0500
 
 

XYplorer to zaawansowany menedżer do zarządzania plikami w systemie Windows.

Aplikacja posiada rozbudowane opcje konfiguracyjne oraz przyjazny interfejs użytkownika przypominający wyglądem Eksplorator Windows. Oprócz tego został wyposażony w skuteczną wyszukiwarkę plików oraz w ponad 600 dodatkowych funkcji, za pomocą których można wykonywać różne czynności w systemie operacyjnym.

Oferuje szybki dostęp do wyszukiwania, zmiany nazwy plików, kopiowania i usuwania zawartości dysku twardego, odczytywania i modyfikowania metadanych z plików, odtwarzania plików audio i wideo oraz plików graficznych. Pliki i katalogi przeglądamy w formie wygodnego w obsłudze drzewa. Interesująco prezentują się specjalne filtry, za pomocą których od razu widać, które dane są plikami i katalogami systemowymi, zaszyfrowanymi czy zarchiwizowane.

Program XYplorer dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania. W najnowszej wersji programu dodano sporo nowych funkcji oraz obsługę programu w języku Polskim. Spolszczenie dostępne jest do pobrania z naszego działu plików.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook