Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » ftp » Ultimate File Manager 7.3

Ultimate File Manager

7.3
ftp
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
64 MB
Aktualizacja:
01.04.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
ftp
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
2072 (46 w tym miesiącu)
Opis Ultimate File Manager 7.3
 
 
Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym menedżerem plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami. Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca.

Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander (shareware) lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób.

Instalator pakietu Ultimate File Manager pozwala na zainstalowanie odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików, wtyczek rozszerzających jego funkcjonalność oraz odpowiednio dobranych aplikacji zewnętrznych. Z uwagi na rozmiar projektu pakiet UFM rozprowadzany jest w dwu wersjach - LITE oraz FULL (jedyną istotną różnicą pomiędzy nimi jest właśnie ilość zewnętrznych aplikacji, które są składnikami pakietu). Ta wersja pakietu Ultimate File Manager obsługuje język angielski oraz polski. Przeznaczona jest na system operacyjny Windows 7/8/10 (32/64 bitowy).

Uwaga:

Projekt Ultimate File Manager jest rozprowadzany na licencji Freeware, ale wybierając podczas instalacji menedżer plików Total Commander należy mieć świadomość, że ten program rozprowadzany jest na licencji Sharewar

Więcej informacji o produkcie znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
01 Październik 2018 13:27
bardzo dobry program
POKAŻ ()

Facebook