Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » ftp » Far Manager 3.0.6116

Far Manager

3.0.6116
ftp
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
11 MB
Aktualizacja:
26.03.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
ftp
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5044 (14 w tym miesiącu)
Opis Far Manager 3.0.6116
 
 

Far Manager to prosty i bezpłatny menadżer do zarządzania plikami i archiwami w systemie operacyjnym. Far Manager uruchamia się bezpośrednio z poziomu powłoki CMD (tryb tekstowy), a wyglądem przypomina Norton Commandera - niegdyś najpopularniejszego menadżera do zarządzania danymi na dysku twardym.

Far Manager pozwala w prosty i wygodny sposób wykonywać różne, niezbędne działania na komputerze. Użytkownicy mogą wyświetlać pliki i katalogi, edytować je, a także kopiować i zmieniać im nazwy. Oprócz tego oferuje możliwość wyszukiwania danych na dysku twardym, porównywania katalogów i plików, a także odczytywanie najważniejszych informacji o plikach.

Istnieje też możliwość rozszerzania funkcjonalności oprogramowania, poprzez instalację dodatkowych wtyczek i dodatków do Far Managera. Wtyczki pozwolą na nawiązywanie połączeń z serwerami FTP, manipulowanie zawartością kosza systemowego, obsługę odtwarzacza WinAmpa, drukowanie tekstu, przetwarzanie i kodowanie plików czy podświetlanie składni w plikach źródłowych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook