Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » ftp » CoffeeCup Free FTP 4.5.2015

CoffeeCup Free FTP

4.5.2015
ftp
Rozmiar:
7.11 MB
Aktualizacja:
06.03.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
ftp
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1070 (4 w tym miesiącu)
Opis CoffeeCup Free FTP 4.5.2015
 
 

CoffeeCup Free FTP to darmowy i niezwykle przydatny klient FTP, zawierający wszystkie najważniejsze funkcje do zarządzania własnym serwerem FTP. Oferuje nowoczesny i wygodny w obsłudze interfejs, możliwość zakładania i konfigurowania wielu serwerów, a także błyskawiczne przesyłanie plików w formacie binarnym, ASCII lub w trybie automatycznym.

Program obsługuje metodę przeciągnij i upuść, za pomocą której możemy w łatwy sposób kopiować dane, przenosząc pliki z Eksploratora Windows do ekranu programu. CoffeeCup Free FTP jest prostym, intuicyjnym klientem FTP, który umożliwia błyskawiczne nawiązywanie połączenia z dowolnym serwerem FTP, a także łatwym zarządzaniem (zdalnie lub lokalnie) poszczególnymi plikami lub folderami.

W programie możemy również zmieniać jego wygląd graficzny, ustawiając odpowiedni tryb widoku. Nie zabrakło w nim narzędzi do wygodnego udostępniania plików na serwerze i pobierania danych na dysk twardy. CoffeeCup Free FTP obsługuje protokoły FTP, SFTP, FTPS i wiele innych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook