Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » klienty FTP » AreoCommander.net 2.0

AreoCommander.net

2.0
klienty FTP
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
3.9 MB
Aktualizacja:
25.05.2009
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 2000/XP/Vista
Kategoria:
klienty FTP
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
6281 (12 w tym miesiącu)
Opis AreoCommander.net 2.0
 
 
AreoCommander to zaawansowany menadżer plików. Łączy on w sobie podstawowe funkcje eksploratora systemu operacyjnego takie jak kopiowanie, przenoszenie czy usuwanie plików, ale także wspomaga i ułatwia wykonywanie tych codziennych operacji.

Aplikacja powstała w ramach projektu studenckiego z przedmiotu Systemy Operacyjne. Celem projektu jest zaprezentowanie funkcji ochrony dostępu do plików i katalogów metodą list ACL (Acces Control List), czyli list kontroli dostępu. AreoCommander został wyposażony w zaawansowane narzędzie "Edytora list kontroli dostępu", dzięki któremu użytkownik może dowolnie przyznać lub odebrać konkretne prawa dostępu do wybranego obiektu (pliku, katalogu, dysku). Ponadto czynności związane z nadawaniem lub zabieraniem praw nie muszą być wykonywane tylko na użytkownikach i grupach przypisanych do obiektu. Istnieje szybka możliwość usunięcia użytkownika lub grupy z listy kontroli dostępu, lub dodania nowego użytkownika/grupy z tworzonej przez AreoCommander'a listy grup i użytkowników dostępnych w systemie. Nadawanie i odbieranie praw to nie cała funkcjonalność modułu obsługi ACL w programie. Istnieje możliwość szybkiego podglądu informacji o prawach dostępu w polu "Lista kontroli dostępu" lub na liście plików w formie tabel, gdzie można porównać dostęp i przydzielone prawa dla wszystkich plików i folderów w przeglądanym katalogu.

AreoCommander został wyposażony również w wiele innych funkcji i narzędzi. W dobie Internetu wymagany jest szybki i łatwy dostęp do serwerów FTP. AreoCommander umożliwia użytkownikowi łatwe i wygodne przeglądanie plików i katalogów na serwerze, a także zarządzanie nimi. Szybkie kopiowanie z i na serwer, usuwanie plików i katalogów, tworzenie nowych folderów, nadawanie nowych nazw - te wszystkie operacje z AreoCommander'em można wykonać szybko i łatwo. Ponadto program oferuje funkcję zapisywania najczęściej używanych serwerów. Dzięki przejrzystemu i widocznemu polu "logów" użytkownik w każdej chwili wie jakie operacje wykonywane są na serwerze.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook