Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » ftp » 32bit FTP 23.03.25

32bit FTP

23.03.25
ftp
Rozmiar:
1.47 MB
Aktualizacja:
26.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
ftp
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
3144 (9 w tym miesiącu)
Opis 32bit FTP 23.03.25
 
 

32bit FTP to bogaty w liczne rozwiązania klient FTP, wsparty dodatkowo pokaźną sekcją pomocy. Okno główne podzielono na panele, odpowiedzialne za poszczególne zadania. GUI umożliwia przeglądanie nie tylko zawartości dysku twardego, ale również lokalizacji sieciowej.

Tuż po instalacji użytkownik musi skonfigurować klienta w celu uzyskania możliwości podłączenia się do serwera FTP. Wystarczą do tego standardowe dane jak nazwa użytkownika, hasło, adres serwera. Narzędzie wspiera również tryb pasywny oraz anonimowe logowanie. Znajdziemy tu również zaporę sieciową dodatkowo zwiększającą poziom bezpieczeństwa.

Pewnym mankamentem może okazać się jednak brak wsparcia przeciągania plików pomiędzy panelami. W celu inicjacji wysyłania pliku do innej lokalizacji, należy kliknąć na niego dwukrotnie, lub użyć wbudowanej wtyczki.

Oprócz wysyłania, z powodzeniem zrealizujemy inne operacje jak zmiana nazwy, kopiowanie czy usuwanie plików. Narzędzie działa w zasobniku systemowym angażując minimalne zasoby systemowe.

Uwaga!
Program dostępny jest w 30-dniowej wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook