Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » flash » Adobe Flash Professional CS5

Adobe Flash Professional CS5

flash
Rozmiar:
1 GB
Aktualizacja:
14.01.2022
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows
Kategoria:
flash
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
12949 (29 w tym miesiącu)
Opis Adobe Flash Professional CS5
 
 

Program Adobe Flash Professional CS5 udostępnia środowisko tworzenia animacji i materiałów multimedialnych przeznaczonych do udostępniania w Internecie. Projektanci elementów wizualnych mogą w nim tworzyć zawartość interaktywną wyświetlaną w spójny sposób na komputerach i urządzeniach przenośnych. W dalszej części tego artykułu zawarto krótkie omówienie nowych funkcji dostępnych w najnowszej aktualizacji oprogramowania Flash Professional, jak również łącza do innych zasobów z dodatkowymi informacjami.

Flash Professional jest to kompleksowo zmodernizowana wersja z modułową architekturą 64-bitową, uproszczonym interfejsem użytkownika i nowymi, zaawansowanymi funkcjami. Jako natywna aplikacja środowiska Cocoa zapewnia zgodność z przyszłymi wersjami systemu Mac OS X. Kompleksowa refaktoryzacja pozwoliła uzyskać znaczną poprawę wydajności, niezawodności i użyteczności programu.

W programie Flash Professional wprowadzono opcję obsługi wyświetlaczy o wysokich rozdzielczościach, takich jak wyświetlacz Retina dostępny w nowych komputerach MacBook Pro. Wyświetlacze o wysokich rozdzielczościach zapewniają wyjątkowo wyraźny obraz i dużą rozdzielczość. Program Flash Professional  nie obsługiwał natywnie wyświetlaczy o wysokich rozdzielczościach, przez co wyświetlany tekst był nieostry, a obraz nie były wyraźne. Zwiększona rozdzielczość wyświetlaczy tego typu wymagała kompleksowej modyfikacji interfejsu użytkownika programu Flash Professional. Zagwarantowano także odpowiednio wyraźne wyświetlanie materiałów.

W programie Flash Professional  ulepszono oraz uzupełniono o nowe, ważne funkcje z myślą o przyspieszeniu obiegów pracy projektantów i twórców animacji. Wykonywanie szeregu zadań, które wcześniej wymagały dużo pracy i czasu, jest teraz szybsze i prostsze. Podczas pracy z obiektami niepoliczalnymi na stole montażowym ważne jest stosowanie ustalonego schematu konfigurowania osi czasu. Te ulepszenia umożliwiają porządkowanie warstw, obiektów i osi czasu, przyspieszając i usprawniając projektowanie. Interfejs użytkownika programu Flash Pro został przeprojektowany. Jego wygląd zaskakuje istotnymi zmianami. Zmodyfikowany interfejs użytkownika programu Flash Pro jest dostępny w jasnej i ciemnej wersji kolorystycznej. Ciemny interfejs użytkownika poprawia koncentrację podczas projektowania na stole montażowym, gdyż nie odwraca uwagi narzędziami i poleceniami menu.

Uwaga:

Pobieranie oprogramowania odbywa się za pośrednictwem strony internetowej lub przy użyciu usługi wspomagającej pobieranie i zarządzanie produktami firmy Adobe - Creative Cloud. Obydwie metody wymagają zalogowania się lub utworzenia konta użytkownika na serwerze Adobe.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook