Instalki.pl » Programy » Windows » Mobilne » firmware » iPhone 12 - iOS 16.5 (Firmware)

iPhone 12 - iOS

16.5 (Firmware)
firmware
Rozmiar:
7 GB
Aktualizacja:
19.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
nie dotyczy
Kategoria:
firmware
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1558 (52 w tym miesiącu)
Opis iPhone 12 - iOS 16.5 (Firmware)
 
 
Najnowsza, oficjalna wersja systemu iOS dla urządzenia iPhone 12. Przed instalacją upewnij się, że pobrałeś właściwą dla twojego urządzenia wersję.

Plik .IPSW to zbiór niezbędnych danych do przeprowadzenia nowej instalacji lub aktualizacji systemu mobilnego w urządzeniu iPhone firmy Apple.

Instrukcja przeprowadzenia aktualizacji lub przywrócenia urządzenia iPhone'a za pomocą pobranego pliku IPSW:

  • Pobieramy plik IPSW na dysk twardy
  • Podłączamy iPhone'a do komputera PC lub macOS za pomocą kabla
  • Na komputerze macOS można zaktualizować/przywrócić system na różne sposoby. Najwygodniejsza i najszybsza metoda to - otwieramy "Finder" i wybieramy zakładkę z podłączonym telefonem. Następnie w zakładce domyślnej "Ogólne" - przytrzymujemy klawisz "Options" i wybieramy opcję "Uaktalnij" (Update). Wyszukujemy pobrany plik IPSW i uruchamiamy proces aktualizacji lub ponownej instalacji dysku na iPhonie. Należy chwilę poczekać aż proces aktualizacji/przywracania zostanie ukończony.
  • Na komputerach z systemem Windows, musimy zainstalować oprogramowanie "iTunes". Po podłączeniu urządzenia do aplikacji, postępujemy podobnie jak w systemie macOS. Tym razem przytrzymujemy klawisz SHIFT i wybieramy Aktualizuj w iTunes. Należy chwilę poczekać aż proces aktualizacji/przywracania zostanie ukończony.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook