Instalki.pl » Programy » Windows » Mobilne » firmware » iPhone 11 Pro - iOS 16.5 (Firmware)

iPhone 11 Pro - iOS

16.5 (Firmware)
firmware
Rozmiar:
7 GB
Aktualizacja:
19.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
nie dotyczy
Kategoria:
firmware
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1268 (27 w tym miesiącu)
Opis iPhone 11 Pro - iOS 16.5 (Firmware)
 
 
Najnowsza, oficjalna wersja systemu iOS dla urządzenia iPhone 11 Pro. Przed instalacją upewnij się, że pobrałeś właściwą dla twojego urządzenia wersję.

Szczegóły dotyczące pliku:
Urządzenie: iPhone12,3

Plik .IPSW to zbiór niezbędnych danych do przeprowadzenia nowej instalacji lub aktualizacji systemu mobilnego w urządzeniu iPhone firmy Apple.

Instrukcja przeprowadzenia aktualizacji lub przywrócenia urządzenia iPhone'a za pomocą pobranego pliku IPSW:

  • Pobieramy plik IPSW na dysk twardy
  • Podłączamy iPhone'a do komputera PC lub macOS za pomocą kabla
  • Na komputerze macOS można zaktualizować/przywrócić system na różne sposoby. Najwygodniejsza i najszybsza metoda to - otwieramy "Finder" i wybieramy zakładkę z podłączonym telefonem. Następnie w zakładce domyślnej "Ogólne" - przytrzymujemy klawisz "Options" i wybieramy opcję "Uaktalnij" (Update). Wyszukujemy pobrany plik IPSW i uruchamiamy proces aktualizacji lub ponownej instalacji dysku na iPhonie. Należy chwilę poczekać aż proces aktualizacji/przywracania zostanie ukończony.
  • Na komputerach z systemem Windows, musimy zainstalować oprogramowanie "iTunes". Po podłączeniu urządzenia do aplikacji, postępujemy podobnie jak w systemie macOS. Tym razem przytrzymujemy klawisz SHIFT i wybieramy Aktualizuj w iTunes. Należy chwilę poczekać aż proces aktualizacji/przywracania zostanie ukończony.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook