Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » firma inne » Mindjet MindManager 22.0

Mindjet MindManager

22.0
firma inne
Rozmiar:
1.3 MB
Aktualizacja:
19.11.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
firma inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
3314 (13 w tym miesiącu)
Opis Mindjet MindManager 22.0
 
 

Mindjet MindManager to zaawansowane oprogramowanie do planowania wydajnego przebiegu procesów biznesowych. Pozwala na planowanie strategii przy zastosowaniu burzy mózgów i graficznych reprezentacji idei. Użycie map myśli przyczyni się do stworzenia planu, który jest jednolity i logiczny.

Mindjet posiada przejrzysty interfejs użytkownika, w którym większość opcji dostępnych jest z poziomu wstążek. Mapa myśli może zawierać wiele elementów jak podkategorie, hiperłącza, notatki, obrazki, tagi, etykiety a nawet załączniki. Poszczególne pozycje mogą być grupowane lub łączone za pomocą strzałek.

Program umożliwia również nadawanie priorytetów poszczególnym tematom i zadaniom. Istnieje możliwość zamieszczania pozycji z Outlooka lub SharePoint, a nawet łączenia z bazami danych sporządzanymi w Access, Excel lub SQL Server.

Jedną z ciekawszych funkcji jest Brainstorm, czyli burza mózgów wspomagająca generowanie nowych pomysłów. Wystarczy utworzyć własne wyzwanie dla grupy, a następnie kategoryzować wszystkie pomysły w celu nabrania poglądu na ogólny kształt całej strategii.

Mindjet oferuje zestaw szablonów, które mogą być inspirujące podczas projektowania map myśli. Każdy z nich jest w pełni edytowalny. Gdy tylko strategia zostanie zbudowana, można przystąpić do badania jej efektywności i analizy SWOT, przyczyny i skutku czy macierzy bostońskiej.

Uwaga!
Oprogramowanie dostępne jest w 30-dniowej wersji testowej.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook