Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » firewall » ZoneAlarm Pro Firewall 15.8.169.18768

ZoneAlarm Pro Firewall

15.8.169.18768
firewall
Rozmiar:
5.6 MB
Aktualizacja:
09.06.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
firewall
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
12283 (60 w tym miesiącu)
Opis ZoneAlarm Pro Firewall 15.8.169.18768
 
 

ZoneAlarm Pro Firewall to dwukierunkowa zapora, która chroni przed hakerami i intruzami. Zaawansowany Firewall monitoruje programy pod kątem podejrzanego zachowania i zatrzymuje nowe ataki, które mogą być niewykryte przez tradycyjne oprogramowanie antywirusowe. 

Rozbudowana ochrona pobierania plików z Internetu analizuje pobrane materiały i ostrzega użytkownika w przypadku zagrożenia. Dodatkowo w aplikacji dostępna jest ochrona blokująca ataki phisherów. Producent zadbał o moduł odpowiedzialny za backup online - wybrane pliki lub całe foldery mogą być przechowywane w chmurze obliczeniowej, a użytkownik może w ten sposób odzyskać dane w razie awarii. 

Obsługa ZoneAlarm Pro Firewall jest całkowicie automatyczna, a w nowej wersji pojawił się ulepszony interfejs. Program dodaje do przeglądarki dodatkowy pasek oferujący natychmiastowy dostęp do funkcji Do Not Track chroniącej nasze dane przed firmami, które je pozyskują w celu personalizowania swojej oferty reklamowej. Dodatkowo ów pasek na bieżąco przekazuje informacje dotyczące do poziomu bezpieczeństwa aktualnie odwiedzanej strony internetowej.

ZoneAlarm Pro Firewall wychodzi naprzeciw użytkownikom oferując funkcję Facebook Privacy Scan, która analizuje naszą ostatnią aktywność w serwisie Facebook i sygnalizuje nas, gdy tylko zostaną wykryte luki stanowiące ryzyko dla naszej prywatności.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook