Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » firewall » Malwarebytes Windows Firewall Control 6.5.0

Malwarebytes Windows Firewall Control

6.5.0
firewall
Rozmiar:
2.6 MB
Aktualizacja:
20.05.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
firewall
Ocena:
3.2
Oceń:
Pobrano:
7309 (95 w tym miesiącu)
Opis Malwarebytes Windows Firewall Control 6.5.0
 
 

Malwarebytes Windows Firewall Control to niewielkie narzędzie do zarządzania zaporą firewall wbudowaną w systemie Windows Vista, 7.8 i 10. Aplikacja nie przeszkadza podczas normalnej pracy, ukrywa się w zasobniku systemowym. Jest to niezbędne oprogramowanie dla użytkowników, którzy chcą dokonać pewnych zmian w zaporze systemowej.

Po zainstalowaniu tego programu, otrzymujemy dostęp do firewalla i wszystkich jego funkcji. Możemy w prosty i wygodny sposób dokonać zmian w menu kontekstowym, przekonfigurować różne opcje oraz co najważniejsze ustawić nowy poziom bezpieczeństwa i poszczególne reguły zapory. Dzięki tej aplikacji dostajemy szybki dostęp do wszystkich funkcji należących do zapory systemowej.

W programie możemy ustawić cztery poziomy bezpieczeństwa – wysoki poziom, średni poziom, niski poziom i brak. Każdy posiada swoje wady i zalety. Jeżeli ustawimy niski poziom, wówczas mamy dostęp do wszystkich połączeń, oprócz tych które są dodane do listy blokowanych. Natomiast jak ustawimy średni poziom, zapora blokuje połączenia i należy utworzyć wyjątki aby móc korzystać z usługi z zainstalowanej aplikacji. Po ustawieniu wysokiego poziomu, blokowane są wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące, a użytkownik nie jest powiadamiany o blokowaniu dostępu do aplikacji i innych usług.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
29 Wrzesień 2020 22:17
Bardzo prosta w obsłudze nakładka na systemowego firewalla
POKAŻ ()

Facebook