Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » firewall » TinyWall 3.3.1

TinyWall

3.3.1
firewall
Rozmiar:
1.41 MB
Aktualizacja:
13.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
firewall
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3439 (35 w tym miesiącu)
Opis TinyWall 3.3.1
 
 

TinyWall to narzędzie stworzone specjalnie do zarządzania zaporą sieciową w systemie Windows 7 oraz 8. Zawiera bogatą paletę funkcji dających możliwość efektywnego gospodarowania regułami.

Narzędzie charakteryzuje bardzo mała ilość komunikatów, które mogą tylko zwiększać dyskomfort podczas pracy. Ważną rolę odgrywa również obecność filtra blokującego wszystkie nieautoryzowane próby dostępu.

Po zakończeniu instalacji program minimalizuje się do zasobnika systemowego, przez co jego praca ma charakter całkowicie transparentny. Na wygodę użytkowania nie lada wpływ ma podział na strefy takie jak dom, praca czy szkoła.

Do tego użytkownik ma możliwość wybory jednego z kilku trybów bezpieczeństwa jak nauka, normalny, blokujący wszystko czy same połączenia wychodzące. W razie potrzeby można również całkowicie zdezaktywować program.

Blokowanie ruchu może odbywać się również w zasięgu sieci LAN. Nie zabrakło także funkcji stałego podglądu aktualnie nawiązywanych połączeń wraz z opcją ich zabijania. TinyWall gwarantuje pełne wsparcie IPv6 oraz odporność na nieuprawnione próby modyfikacji ustawień.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook