Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » firewall » Online Armor 7.0.0.1866

Online Armor

7.0.0.1866
firewall
Rozmiar:
12 MB
Aktualizacja:
12.11.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
firewall
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3442 (20 w tym miesiącu)
Opis Online Armor 7.0.0.1866
 
 

Online Armor to prosty w obsłudze i zarazem skuteczny firewall (zapora ogniowa), który zapewnia ochronę przed różnymi atakami z sieci, czy też zagrożeniami związanymi ze szkodliwym oprogramowaniem typu spyware czy adware.

Aplikacja zapewnia bezpieczne surfowanie po internecie, chroniąc nas przed niebezpiecznymi stronami internetowymi które mogą stanowić zagrożenie dla naszego PC. Ponadto program kontroluje wszystkie uruchamiane aplikacje na naszym komputerze, informując nas która aplikacja może stanowić zagrożenie.

Oprócz tego oprogramowanie posiada dodatkowe zabezpieczenia przed keyloggerami (złośliwymi aplikacjami), które ukrywają się w systemie i są niewidoczne dla użytkowników. Online Armor monitoruje również zmiany zachodzące w plikach Hosts, a także pozwala na konfigurowanie domeny internetowej dla trybu bankowego – w celu bezpiecznego korzystania z banków internetowych.

Uwaga:

Po zainstalowaniu programu Online Armor, wybieramy jego odpowiednią wersję - darmową, 30dniową wersję próbną lub Premium.

Wybierając wersję darmową, nie będziemy mogli korzystać z zaawansowanej funkcji ochrony.

30-dniowa wersja testowa, pozwoli nam przetestować w pełni funkcjonalny program przez ograniczony czas. Natomiast wersja Premium przeznaczona jest dla użytkowników, którzy posiadają już klucz licencyjny i wówczas mogą korzystać z programu bez żadnego ograniczenia czasowego i ze wszystkimi funkcjami.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook