Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » firewall » Kerio ServerFirewall 1.1.1

Kerio ServerFirewall

1.1.1
firewall
Rozmiar:
5.3 MB
Aktualizacja:
08.05.2009
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 2000/XP/Vista
Kategoria:
firewall
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3783 (5 w tym miesiącu)
Opis Kerio ServerFirewall 1.1.1
 
 
Kerio ServerFirewall jest rozwiązaniem przeznaczonym do zarządzania bezpieczeństwem systemów serwerowych z rodziny Windows. Pomaga chronić serwery windowsowe przed atakami z Internetu i sieci LAN.

Oparty o reguły system zabezpiecza przed włamaniami, które wydają się być zaufanym ruchem i chroni przed atakami wykorzystującymi nowe dziury i słabości w systemie operacyjnym oraz w aplikacjach na nim działających.

Filtrowanie sieci
Filtr ruchu sieciowego kontroluje przychodzący i wychodzący ruch sieciowy oraz oferuje bogate i elastyczne opcje do definiowania zasad ruchu sieciowego.

Ochrona przed intruzami
System wykrywania intruzów KSF chroni przed dwoma kluczowymi zagrożeniami bezpieczeństwa: próbami ataku w warstwie IP, takimi jak nieprawidłowo sformatowane pakiety, oraz próbami identyfikacji systemu (fingerprinting).

Hardening aplikacji
Hardening Aplikacji chroni aplikacje serwera przed wykorzystaniem przez robaki sieciowe i hakerów.

Rozwiązania
Kerio ServerFirewall może być używany na wiele sposobów: od zabezpieczania serwerów intranetowych, serwerów baz danych, serwerów CRM, serwerów mailowych do zabezpieczania serwerów internetowych w środowisku kolokowanym.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook