Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » firewall » Kerio Control 9.3.6.5808

Kerio Control

9.3.6.5808
firewall
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
12 MB
Aktualizacja:
31.05.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
firewall
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
8102 (102 w tym miesiącu)
Opis Kerio Control 9.3.6.5808
 
 

Kerio Control to kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające komputery przed atakami z zewnątrz. Przeznaczone jest przede wszystkim dla sieci korporacyjnych. Zapewnia skuteczną osłonę przed złośliwym oprogramowaniem, a także analizuje zawartość witryn i blokuje do nich dostęp, jeśli uzna, że mogą stanowić zagrożenie dla sieci.

Program oferuje możliwość definiowania filtrów typu stateful inspection, czyli takich, które dotyczą zarówno połączeń wychodzących jak i przychodzących. Kerio Control zapewnia pełną ochronę przed wirusami, a także wspiera technologie VPN, VoIP czy UpnP. Użytkownik może również skorzystać z zaawansowanego silnika antyspamowego.

Każdy administrator korzystający z Kerio Control jest na bieżąco ze wszystkimi anomaliami w sieci dzięki modułowi, który na bieżąco wysyła na adres e-mail informacje i wykrytych nieprawidłowościach.

Analiza stanu sieci jest niezwykle ważną czynnością umożliwiającą stałą poprawę jej bezpieczeństwa. Z myślą o zapewnienia jak najlepszej ochrony, producent udostępnił również system zaawansowanych statystyk dla ruchu przychodzącego.
Uwaga:

Na liście rozwijanej znajdziecie do pobrania serwer, klienta VPN oraz Hyper-V Virtual.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook