Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » firewall » GlassWire 3.3.504

GlassWire

3.3.504
firewall
Rozmiar:
73 MB
Aktualizacja:
31.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
firewall
Ocena:
2.1
Oceń:
Pobrano:
8217 (39 w tym miesiącu)
Opis GlassWire 3.3.504
 
 

GlassWire to bezpłatna zapora z funkcją monitorowania sieci oraz ochrony systemu operacyjnego przed złośliwym oprogramowaniem. W przypadku, gdy w naszym systemie jest już zainstalowana inna zapora, GlassWire automatycznie ją wykryje i będzie służył jako uzupełnienie dla istniejącego już pakietu zabezpieczającego (np Norton Internet Security, Kaspersky Internet Security itp).


Program dostępny jest również w wersji dla systemu Android. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Program GlassWire monitoruje również aktywność w sieci na podstawie analizy ruchu wszystkich aktywnych procesów i aplikacji nawiązujących połączenia z zewnętrznymi serwerami internetowymi. Tworzona jest czytelna wizualizacja bieżącej aktywności w sieci, wyświetlana za pomocą wykresu, za pomocą którego możemy w łatwy sposób odczytać aktywność poszczególnych elementów i procesów sieciowych (np. ilość wysyłanych i pobieranych danych).

Jednym z istotniejszych cech programu jest wykrywanie potencjalnie niebezpiecznych lub złośliwych narzędzi, które naruszają prywatność użytkownika bądź mogą negatywnie wpływać na pracę systemu operacyjnego. Oprócz tego, ujawniane są zmiany zachodzące w plikach systemowych oraz próby przeprowadzania ataków w sieci Ethernet (ARP Spoofing).
Uwaga:

Program jest dostępny w wersji darmowej wyłącznie do użytku osobistego. 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
10 Czerwiec 2019 19:29
To nie jest freeware. Szkoda czasu. Oskar Wizard
POKAŻ ()

Facebook