Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » firewall » Free Firewall 2.6.2

Free Firewall

2.6.2
firewall
Rozmiar:
40 MB
Aktualizacja:
13.09.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
firewall
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
8745 (51 w tym miesiącu)
Opis Free Firewall 2.6.2
 
 
Evorim Free Firewall to nowoczesna zapora ogniowa, zapewniająca ochronę przed hakerami i innymi zagrożeniami z internetu.

To w pełni funkcjonalna i profesjonalna zapora ogniowa, która chroni przed atakiem cyberprzestępców, którzy zamierzają uzyskać dostęp do naszego komputera poprzez wykorzystanie luk w zabezpieczeniach systemu operacyjnego oraz w zainstalowanych aplikacjach. Free Firewall pozwala kontrolować każdy program, który działa w tle w systemie operacyjnym. Możemy w każdej chwili zablokować lub zezwolić dostęp do aktywnego procesu.

W programie znajdziemy dwa tryby pracy Paranoid i Credulous. Pierwszy przeznaczony jest dla osób, które zamierzają w większym stopniu chronić swój komputer. Wszelkie zainstalowane aplikacje lub usługi nie uzyskają dostępu do internetu lub sieci, bez naszej zgody. Tylko „zaufane” aplikacje mogą uzyskać dostęp do sieci. Natomiast w trybie Credulous, każda nowa aplikacja uzyskuje automatycznie dostęp do sieci.

Free Firewall pozwala w prosty sposób regulować ruchem internetowym. Możemy indywidualnie monitorować i regulować dostępem do sieci, zezwalać aplikacjom którym ufamy, a blokować dostęp podejrzanym procesom. Program automatycznie informuje użytkownika, gdy podejrzany program będzie chciał nawiązać połączenie z internetem. Wówczas będziemy musieli zezwolić lub zabronić dostępu.

Oprócz tego, oprogramowanie zostało wyposażone w dodatkowe funkcje zabezpieczające komputer, które uniemożliwiają przekazywanie danych statystycznych i analizy usług na stronach internetowych, na których logujemy się podczas przeglądania stron internetowym. Free Firewall blokuje też wszystkie transmisje danych telemetrycznych oraz chroni komputer przed botnetami.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook