Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » firewall » A1RunGuard 1.5.2023.310

A1RunGuard

1.5.2023.310
firewall
Rozmiar:
20 MB
Aktualizacja:
10.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
firewall
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
568 (18 w tym miesiącu)
Opis A1RunGuard 1.5.2023.310
 
 

A1RunGuard blokuje niechciane programy, zabezpiecza hasłem wybrane pliki oraz chroni przed oprogramowaniem typu ransomware.

A1RunGuard to nietypowa zapora systemowa, która pozwoli ochronić komputer przed niechcianymi i szkodliwymi aplikacjami.

Użytkownicy mogą w prosty i bezpieczny sposób zablokować dostęp do wybranej aplikacji za pomocą hasła, monitorować legalne procesy wykorzystywane przez oprogramowanie ransomware i zapobiegać atakom ransomware poprzez automatyczne zamykanie procesów i powiadomienie o zagrożeniu.

Program A1RunGuard nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych ponieważ nie monitoruje systemu w czasie rzeczywistyn, nie instaluje sterowników i nie modyfikuje danych na komputerze. W dodatku jest kompatybilny ze wszystkimi znanymi programami antywirusowymi.

Podczas wykrycia ransomware, oprogramowanie A1RunGuard przechwytuje je i całkowicie blokuje. Sprawda wiersze poleceń podejrzanego programu i powiadamia użytkownika podczas wykrycia zagrożenia.

W wersji darmowej (Free Edition) uzyskujemy dostęp do najważniejszych funkcji oprogramowania: blokowanie procesu, blokada hasłem dowolnego programu, rejestrownaie zdarzeń, ochrona przed ransomware czy przeprowadzanie aktualizacji definicji wirusów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook