Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » fakturowanie » maszfakture.pl 1.21.19

maszfakture.pl

1.21.19
fakturowanie
Rozmiar:
63 MB
Aktualizacja:
12.02.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
fakturowanie
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
627 (13 w tym miesiącu)
Opis maszfakture.pl 1.21.19
 
 
Aplikacja maszfakture.pl umożliwia przesyłanie faktur drogą elektroniczną pomiędzy różnymi systemami księgowymi i handlowymi.

Program stanowi innowacyjny i jedyny w Polsce system obiegu faktur, za pomocą którego ręczne wprowadzanie faktur do systemów handlowych i księgowych to już przeszłość. Faktura sprzedaży wystawiona w systemie handlowym zostaje automatycznie pobrana do aplikacji maszfakture.pl, skąd może zostać wysłana do kontrahenta oraz obsługującego firmę biura księgowego. Dokument na koncie kontrahenta widoczny jest w zakładce faktur zakupu gotowy do importu. Proces obiegu e-faktur odbywa się w czasie rzeczywistym, co zdecydowanie przyspiesza finalizację każdej transakcji. Niezależnie od producenta systemu handlowego i księgowego, z którego się rozliczamy - Comarch, InsERT, Sage czy Asseco Wapro.

Uwaga:

W wersji darmowej mamy różne ograniczenia oraz limity dla firm czy biura rachunkowego. Np możemy w danym miesiącu wysłać określoną ilość faktur. To samo dotyczy ich otrzymania czy przesłania do biura księgowego. Szczegółowe informacje odnośnie darmowej wersji znajdziecie na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook