Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » fakturowanie » Uni Faktura 17.9.4

Uni Faktura

17.9.4
fakturowanie
Rozmiar:
38 MB
Aktualizacja:
20.03.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
fakturowanie
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4319 (70 w tym miesiącu)
Opis Uni Faktura 17.9.4
 
 

Uni Faktura to program do fakturowania, który może znaleźć swoje zastosowanie praktycznie w każdym rodzaju branży. Informuje również o tych fakturach, których termin został przekroczony. Drukowanie faktur odbywa się w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy.

Program Uni Faktura pozwala na sporządzanie raportów stanów magazynowych na dowolny dzień jak i remanent wliczając wahania cen zakupu. Istotnym elementem jest integracja z siecią, dzięki której możliwy jest dostęp do jednego magazynu z wielu stanowisk.

Program gromadzi również informacje o klientach jak nr PESEL, NIP i inne. Zarządzanie rozbudowaną bazą umożliwia system wyszukiwania według poszczególnych kryteriów. Uni Faktura dostarcza także funkcje z zakresu obliczania ruchu magazynowego czy sporządzania raportów sprzedaży. Nie zabrakło oczywiście systemu filtrowania raportów.

Wiele operacji odbywa się za pośrednictwem kreatorów. Nawigację usprawnia system zakładek, do których przyporządkowane są funkcje z zakresu obsługi klienta, zarządzania ruchem magazynowym oraz generowania raportów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook