Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » fakturowanie » MR_FAKTURY_START 2019

MR_FAKTURY_START

2019
fakturowanie
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
8.8 MB
Aktualizacja:
10.01.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
fakturowanie
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
617 (18 w tym miesiącu)
Opis MR_FAKTURY_START 2019
 
 

MR_FAKTURY_START jest prostym programem do wystawiania faktur VAT i rachunków uproszczonych dla firm. Aplikacja charakteryzuje się prostotą w obsłudzę i dzięki czemu może używany przez osoby nie mające dużego doświadczenia w pracy z komputerami.

MR_FAKTURY_START umożliwia wystawianie paragonów, ewidencji zamówień i towarów. Posiada mechanizmy sprawdzające terminowość spłat faktur, a takżę idealnie nadaje się do wystawiania faktur RR. Program jest zbudowany w oparciu o nowoczesną i bezawaryjną bazę danych NexusDB opartą o mechanizmy transakcji, co zapewnia pewne i bezpieczne przechowywanie informacji.

Po zarejestrowaniu programu (czyli po wykupieniu licencji) otrzymamy dodatkowe opcje umożliwiające m.in: tworzenie i zarządzanie ewidencjami zamówień i cen, drukowanie przelewów na gotowych wydrukach, a także opisywanie faktur (dodatkowy tekst) dla osób biorących udział w jakimś szkoleniu. Ponadto pełna wersja pozwoli kasować błędne faktury, wystawiać faktury dla innego kupującego i innego płatnika, wyszukiwać dodatkowych firm wpisując nazwę lub miejscowość oraz obsługiwać drukarki fiskalne ELZAB, Posnet lub Elemis.

Uwaga:

Program możemy testowac przez okres 90 dni.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook