Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » fakturowanie » Fortuna 1.16

Fortuna

1.16
fakturowanie
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
7.6 MB
Aktualizacja:
18.05.2009
Przepraszamy. Pobieranie jest niedostępne, program nie jest już rozwijany.
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP
Kategoria:
fakturowanie
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3136 (27 w tym miesiącu)
Opis Fortuna 1.16
 
 
Kompleksowy system fakturowania FORTUNA doskonale nadaje się do zastosowania w małej i średniej wielkości przedsiębiorstwach, również związanych z wykonawstwem różnego rodzaju usług budowlanych. Program przeznaczony jest do wystawiania i kontroli płatności faktur VAT, faktur korygujących i faktur Pro-Forma, drukowania przelewów bankowych oraz przygotowania Rejestru sprzedaży VAT.

Program FORTUNA posiada rozbudowane funkcje statystyczne. Wprowadzone do programu dane kontrahentów, towarów i usług oraz faktur są ewidencjonowane, dzięki czemu w każdej chwili można sprawdzić wartość wszystkich faktur danego kontrahenta oraz wystawić nowe, uwzględniając nawet dodatkowy rabat. Wystarczy zastosować jeden z czterech poziomów cen bądź dodatkowy upust procentowy lub kwotowy. FORTUNA automatycznie nadaje kolejne numery fakturom, podpowiada kody, miasta, nazwy odbiorcy czy sprawdza poprawność wystawionej faktury. Wszystkie wystawione w danym okresie dokumenty można automatycznie przenieść do programu finansowo-księgowego.

Program FORTUNA znajduje się wiele wzorców faktur i przelewów, które w dowolny sposób można modyfikować, a także tworzyć na ich podstawie nowe. Można także zaprojektować własne formularze faktur lub papier firmowy.

Program FORTUNA posiada rozbudowane opcje eksportu danych do pliku tekstowego - zarówno informacji zawartych w bazie Klientów jak i dane z bazy towarów. FORTUNA współpracuje z drukarkami fiskalnymi.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook