Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » fakturowanie » FakturaLight MAGAZYN 44.0

FakturaLight MAGAZYN

44.0
fakturowanie
Rozmiar:
36.13 MB
Aktualizacja:
02.09.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows Vista/7/8/10
Kategoria:
fakturowanie
Ocena:
3.7
Oceń:
Pobrano:
345 (29 w tym miesiącu)
Opis FakturaLight MAGAZYN 44.0
 
 

FakturaLight MAGAZYN to desktopowy program do wystawiania faktur i innych dokumentów sprzedażowych. Szybkie działanie oraz intuicyjny i prosty interface oddają istotę nazwy. Oprogramowanie dedykowane dla małych i średnich firm.

Program pozwala sporządzić klasyczne faktury VAT, odwrotne obciążenie, zwolnienie albo nie podlega. VAT ustala się dowolną metodą wyliczając od ceny netto, brutto a także dla każdego produktu indywidualnie. Za pomocą programu można także przygotować faktury proforma, marże różne rodzaje oraz faktury zaliczkowe i końcową. Wystawić można także faktury w walutach obcych z obliczaniem podatku w walucie polskiej.

Oddano również do dyspozycji użytkownika kartotekę produktów z możliwością ustalenia waluty lub rabatów.

Co więcej program umożliwia pojedynczy lub seryjny wydruk faktury, zapis do pliku pdf lub mailową wysyłkę poprzez wbudowanego klienta poczty. Należy w tym celu zaznaczyć wszystkie dokumenty do druku lub do wysyłki a następnie wybrać odpowiednią opcję w głównym oknie programu. Użytkownik ma także możliwość utworzenia szablonu tematu oraz treści wysyłanych wiadomości.

Użytkownik w dowolny sposób zarządza numeracją, definiując typ oznakowania faktury. Szablon może zawierać oznaczenie magazynu, sklepu czy usługi z rozbiciem na miesiąc lub rok. W dowolnym momencie można zmienić format lub korzystać z kilku wzorów jednocześnie.

Każda nieopłacona faktura jest na liście oznaczona, natomiast informacja o przeterminowanych płatnościach wyświetlana jest innym kolorem w kolumnie do zapłaty oraz w podsumowaniu.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
14 Wrzesień 2021 15:03
Świetny program za przystępną cenę.
Gość
22 Maj 2017 22:52
Polecam!
POKAŻ ()

Facebook