Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » fakturowanie » ELISOFT Firma Premium 2023 18.5.3.0

ELISOFT Firma Premium

2023 18.5.3.0
fakturowanie
Rozmiar:
57 MB
Aktualizacja:
31.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
fakturowanie
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
252 (56 w tym miesiącu)
Opis ELISOFT Firma Premium 2023 18.5.3.0
 
 
Aplikacja ELISOFT Firma Premium 2023 to najbardziej rozbudowana i pozbawiona wszelkich ograniczeń wersja naszego cieszącego się ogromną popularnością programu Faktury 2023.

Zawiera rozbudowaną obsługę części magazynowej, umożliwiając kontrolę stanów magazynowych na dokumentach PZ/WZ/PW/RW i obsługę wielu magazynów. Dokumenty PZ i WZ mogą powstawać automatycznie na podstawie faktur zakupu i sprzedaży lub można je tworzyć ręcznie w razie potrzeby.

Zawiera znacznie rozrzeszoną kartotekę opisu towarów. Nowością w tej wersji jest także obsługa dokumentów cyklicznych (np. faktury abonamentowe), noty odsetkowe i wezwania do zapłaty, moduł ofertowania oraz wydruki paragonów na drukarkach fiskalnych zgodnych z protokołami Thermal i Posnet (połączenie COM lub USB). Lista urządzeń tutaj.

Oferuje rewolucyjną funkcjonalność umożliwiającą całkowicie dowolną, precyzyjną edycję każdego elementu na wydrukach za pomocą wbudowanego zaawansowanego, a jednocześnie bardzo prostego w użyciu edytora szablonów wydruków! Ta wersja umożliwa także proste i wygodne wystawianie faktur zaliczkowych i końcowych oraz obsługę zleceń (nieodzowne narzędzie dla wszelkich firm usługowych, warsztatów, serwisów itp).

Niewątpliwą zaletą aplikacji jest integracja z serwisem płatności internetowych tpay.com, dzięki czemu faktury wystawiane w programie mogą być opłacane przez klientów za pomocą serwisu TPAY.COM różnymi metodami natychmiastowych płatności internetowych (w tym BLIK-iem). Integracja z bazami VAT, VIES i CEIDG oraz KAS pozwala z kolei na automatyczne kontrolowanie danych kontrahenta i jego statusu jako płatnika VAT, jak również kontrolowania numerów kont bankowych w KAS.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook