Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » fakturowanie » ELISOFT Firma 2023 18.3.3.0

ELISOFT Firma

2023 18.3.3.0
fakturowanie
Rozmiar:
51 MB
Aktualizacja:
20.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
fakturowanie
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
4816 (45 w tym miesiącu)
Opis ELISOFT Firma 2023 18.3.3.0
 
 

Aplikacja ELISOFT Firma to nowoczesny i bardzo przyjazny w użytkowaniu program do wystawiania faktur i obsługi magazynu.

Zawiera rozbudowaną obsługę części magazynowej, umożliwiając kontrolę stanów magazynowych na dokumentach PZ/WZ/PW/RW i obsługę wielu magazynów. Dokumenty PZ i WZ mogą powstawać automatycznie na podstawie faktur zakupu i sprzedaży lub można je tworzyć ręcznie w razie potrzeby. Zawiera znacznie rozrzeszoną kartotekę opisu towarów. Nowością w tej wersji jest także obsługa dokumentów cyklicznych (np. faktury abonamentowe), noty odsetkowe i wezwania do zapłaty, moduł ofertowania oraz wydruki paragonów na drukarkach fiskalnych zgodnych z protokołami Thermal i Posnet.

ELISOFT Firma zawiera rewolucyjną funkcjonalność umożliwiającą całkowicie dowolną, precyzyjną edycję każdego elementu na wydrukach za pomocą wbudowanego zaawansowanego, a jednocześnie bardzo prostego w użyciu edytora szablonów wydruków! Ta wersja umożliwa także proste i wygodne wystawianie faktur zaliczkowych i końcowych oraz obsługę zleceń (nieodzowne narzędzie dla wszelkich firm usługowych, warsztatów, serwisów itp).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook