Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » fakturowanie » Dumpingowiec

Dumpingowiec

fakturowanie
Rozmiar:
18 MB
Aktualizacja:
15.03.2017
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
fakturowanie
Ocena:
2
Oceń:
Pobrano:
2530 (57 w tym miesiącu)
Opis Dumpingowiec
 
 
Dumpingowiec jak na program łączący w sobie wiele możliwości przystało, zawiera mnóstwo elementów, które wspierają prowadzenie małych i średnich firm.

Program umożliwia prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji sprzedaży dla ryczałtowców. Aplikacja umożliwia wystawianie Faktur VAT/Faktur VAT Zaliczek, Faktur VAT marża, Faktur UE, Faktur Wewnętrznych, Faktur Pro-Forma, Rachunków, Paragonów, Zamówień od klienta, dokumentów kasowych bankowych KW,KP,BW,BP. Program pozwala także na prowadzenie magazynu i wystawianie dokumentów PZ,PW,RW,WZ,MM a także zamówień do dostawcy.

Niewątpliwie najciekawszą funkcją jest możliwość wystawiania aukcji w systemie Allegro bezpośrednio z programu oraz późniejszy import Licytacji (TYLKO KUP TERAZ) i przetwarzanie ich na zamówienia od klientów na podstawie których można generować dokumenty sprzedaży i na podstawie dokumentów Sprzedaży dokumenty magazynowe WZ (czyli pełne wsparcie sprzedaży na Allegro).

Program pozwala także na generowanie Ewidencji VAT Sprzedaży oraz Zakupu a także na generowanie deklaracji VAT 7, VAT 7 K, VAT 7 D. Na fakturach można używać cen brutto oraz cen netto (zależnie od tego podatek jest liczony w ‘przód’ lub w ‘tył’), a także używać długich opisów sprzedawanych towarów i usług.

Wersja DEMO jest znacznie ograniczona, nie można zmienić danych firmy czy drukować dokumentów sprzedaży.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (3)
Gość
25 Październik 2019 11:05
TRAGEDIA! Odradzam serdecznie. Do momentu pojawienia się JPK był super, ale teraz zupełnie się nie nadaje.
Po pierwsze nie ma mozliwości wygenerowania JPKa dla sprzedaży unijnej czy odwrotnego obciążenia. Przy niewielkiej ilości faktur poradziłam sobie z tym jakoś. Po prostu wygenerowane JPKi pobierałam do innego programu i uzupełniałam kilka wpisów, bo nie mamy ich dużo.
Ale to co dzisiaj zauważyłam to jest jakaś masakra !!!! Przy wystawianiu faktur unijnych "euro ze stawkami" ten durny program do ewidencji pobiera wartość w euro z faktury jako wartość w złotówkach.
W konsekwencji zamiast blisko 3.000 zł mam 677 zł .
Gość
03 Styczeń 2019 21:30
Korzystam od 2 lat do obliczania ile podatku mam zapłacić (ryczałt), wcześniej musiałem liczyć proporcje od sprzedaży, od tego odliczać (w proporcjach procentowych) składki itp. i schodziło z tym trochę, teraz tylko wklepuje kwotę faktury i stawkę vat, a program sam liczy:P z reszty funkcji nie korzystałem
Gość
23 Sierpień 2018 12:38
nie wsparcia, brak kontaktu z producentem ani maila ani telefonu nie odbiera
POKAŻ ()

Facebook