Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » fakturowanie » DMS Faktury 2.0.0.2

DMS Faktury

2.0.0.2
fakturowanie
Rozmiar:
1.66 MB
Aktualizacja:
21.02.2012
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7
Kategoria:
fakturowanie
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
8197 (36 w tym miesiącu)
Opis DMS Faktury 2.0.0.2
 
 

Program DMS Faktury został opracowany z myślą o umożliwieniu wystawiania faktur VAT w siedzibie klienta, na dowolnym komputerze klienta pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Windows w wersji od 95 wzwyż. Dlatego jedną z cech programu „Faktury” jest możliwość pracy programu bez konieczności przeprowadzenia procesu instalacji. By użyć program „Faktury” wystarczy uruchomić plik „Faktury.exe” np. z nośnika pamięci zewnętrznej (pendrive'a), podłączonego do gniazda USB komputera.

W celu ułatwienia wystawiania faktur VAT, program „Faktury” umożliwia utworzenie bazy danych klientów oraz towarów, opakowań i usług (dane klientów oraz dane towarów, opakowań i usług mogą być zaimportowane z innych programów). Pliki bazy danych (podobnie jak plik konfiguracyjny programu „Faktury”) znajdują się w tym samym folderze, w którym przechowywany jest plik wykonywalny (plik „Faktury.exe”) - w przypadku uruchomienia programu „Faktury” z nośnika pamięci zewnętrznej pliki programu przechowywane są na tym nośniku. Gdy w folderze, w którym program „Faktury” został uruchomiony, program nie odnajdzie plików niezbędnych do jego prawidłowej pracy, utworzy brakujące pliki (taka sytuacja ma zawsze miejsce podczas pierwszego uruchomienia programu „Faktury”).

Do czasu zatwierdzenia dokumentu, wystawiana faktura VAT jest oznaczana jako faktura pro-forma. Ponieważ wystawiany dokument można odłożyć, możemy wstępnie przygotować fakturę VAT przed wyjazdem do klienta, a u klienta jedynie ją zaktualizować stosownie do wykonanych usług.

Skróty klawiszowe w programie:
Wprowadzenie wpisu - Ins
Uaktualnienie wpisu - Ctrl+Enter
Usunięcie wpisu - Ctrl+Del 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook