exino

ewidencja środków trwałych
Rozmiar:
1 MB
Aktualizacja:
09.10.2017
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
254 (8 w tym miesiącu)
Opis exino
 
 
Platforma exino to oprogramowanie klasy enterprise, którego zadaniem jest wspomaganie codziennych procesów zarządzania majątkiem trwałym oraz inwentaryzacji. System wykorzystuje technologię kodów kreskowych lub RFID – do pracy z pełną wersją systemu niezbędne są dodatkowe urządzenia – drukarki, przenośne kolektory danych a także materiały eksploatacyjne do znakowania składników majątku.

Aplikacja mobilna na kolektory danych jest dostępna na dowolne urządzenia z systemem Windows Mobile, Windows CE, Windows Embedded Handheld, Android.

Główną zaletą oprogramowania jest jego elastyczność i pełna konfigurowalność, dzięki czemu z łatwością dostosowuje się do struktury dowolnej organizacji - sprawdzi się w dużych, wielooddziałowych firmach oraz instytucjach, jak również w małych i średnich podmiotach dowolnej branży. Rozwiązanie pozwala na kontrolę całego ,,cyklu życia” składnika majątku – od momentu przyjęcia po likwidację; system potrafi też, jako jedno z niewielu narzędzi na rynku, nadzorować każdy etap inwentaryzacji – od jej założenia aż po rozliczenie.

Oprogramowanie jest zbiorem wielu lat doświadczeń z rynku - zostało wdrożone w kilku dużych przedsiębiorstwach i zintegrowane z systemami klasy ERP.

Cena licencji na dostęp do pełnej wersji platformy exino w chmurze: 99 zł netto/miesiąc za użytkownika (użytkownik uzyskuje dostęp do systemu przez przeglądarkę internetową oraz licencję na aplikację do instalacji na urządzeniu mobilnym – exino Mobile).
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
16 Październik 2017 14:27
Bardzo dobre narzędzie w chmurze do ewidencji i inwentaryzacji środków trwałych.
POKAŻ ()

Facebook