Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » ewidencja środków trwałych » Zbierający zużyty sprzęt 2021

Zbierający zużyty sprzęt

2021
ewidencja środków trwałych
Rozmiar:
216 MB
Aktualizacja:
12.03.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
849 (8 w tym miesiącu)
Opis Zbierający zużyty sprzęt 2021
 
 

Zbierający zużyty sprzęt jest aplikacją umożliwiającą rejestrowanie wszelkich informacji firm zajmujących się zbiórką zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Oprogramowanie spełnia wszystkie wymogi ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z 29 lipca 2005 (Dz. U. Nr 180, poz. 1495) oraz rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2006 (Dz. U. Nr 11 poz. 60).

Oprogramowanie przeznaczone jest zarówno dla pojedynczych sklepów i firm jak również sieci o dowolnej liczbie oddziałów. W tym celu opracowany został specjalny interfejs WWW działający jako aplikacja w modelu ASP.

Program umożliwia jednoczesną pracę wielu użytkowników, co pozwala na sprawną i szybką obsługę kontrahentów.

Prosty i przejrzysty interfejs programu umożliwia szybkie rozpoczęcie z nim pracy. Szczegółowe informacje na temat interfejsu użytkownika można znaleźć w sekcji zrzuty ekranu.

Jedną z unikatowych funkcji programu jest możliwość eksportowania wydruków do formatów: MS Word, MS Excel, PDF, JPEG, BMP i wielu innych formatów graficznych.

Kolejną z funkcji dostarczanych przez program funkcji jest możliwość filtrowania danych wyświetlanych na listach. Każda z listy posiada wbudowany moduł Edytor filtru, przy użyciu którego użytkownik może wyświetlić tylko te dane, które go interesują.

Wersja 2014 zawiera aktualne wzory dokumentów stosowane na potrzeby ewidencji odpadów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook