Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » ewidencja środków trwałych » Ewidencja odpadów (Mała firma) 2023

Ewidencja odpadów (Mała firma)

2023
ewidencja środków trwałych
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
92 MB
Aktualizacja:
27.02.2023
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1593 (5 w tym miesiącu)
Opis Ewidencja odpadów (Mała firma) 2023
 
 

Ewidencja odpadów - Mała firma to program przeznaczony dla małych firm i wytwórców odpadów. Za jego pomocą poprowadzimy ewidencję odpadów oraz naliczania opłat za korzystanie ze środowiska w tego typu firmach.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Posiada intuicyjny i w pełni spolszczony interfejs użytkownika. Zawiera możliwość automatycznego generowania zbiorczego zestawienia danych, a także oferuje szereg innych możliwości.

Użytkownicy korzystający z programu mogą prowadzić ewidencję gospodarowania odpadami. A wśród nich wytwarzać odpady, tworzyć zestawienia danych dla Urzędu Marszałkowskiego czy przekazywać odpady osobom fizycznym. Oprócz tego można naliczać opłaty za spalanie paliwa w silnikach spalinowych, w kotłach oraz tworzyć wykazy dla Urzędu Marszałkowskiego.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji demonstracyjnej i umożliwia zapoznanie się z pełną funkcjonalnością programu. Nie posiada ograniczeń czasowych, a jedynie możliwość wystawienia określonej liczby dokumentów oraz na każdym wydruku znajduje się znak wodny informujący o wersji demonstracyjnej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook