AuditPro

8.8
ewidencja środków trwałych
Rozmiar:
17.7 MB
Aktualizacja:
27.02.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3761 (10 w tym miesiącu)
Opis AuditPro 8.8
 
 

AuditPro jest najpopularniejszym w Polsce narzędziem do przeprowadzania samodzielnych audytów legalności oprogramowania i zarządzania zasobami IT.

Dzięki AuditPro można przenieść odpowiedzialność za nielegalne oprogramowanie na użytkownika końcowego. Bez uregulowania zasad użytkowania komputerów służbowych za wszystkie wykroczenia bardzo często odpowiadają pracownicy działu IT. AuditPro ułatwi wprowadzenie w życie wewnętrznych regulacji związanych z osobistą odpowiedzialnością osób zatrudnionych.

Program pozwala na szybkie, kompletne i dokładne przeanalizowanie stanu posiadanych licencji, dokonaniu dogłębnej inwentaryzacji nie ruszając się zza biurka.

Aplikacji zapewnia przejrzystą i dokładną kontrolę używanego sprzętu i części komputerowych, telefonów oraz innych elementów wyposażenia stanowisk pracy.

Ponadto narzędzie pozwala gdzie nie potrzeba nowych licencji, a gdzie są one niezbędne. Wyniki jednym kliknięciem można zmienić w czytelny raport.

Uwaga!
Po wybraniu opcji „pobierz”, nastąpi przekierowanie na stronę producenta, gdzie należy wypełnić formularz, aby otrzymać bezpłatną wersję programu, która posiada ograniczenie do 5 stanowisk!

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook