Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » emulatory napędów » ExplorerFab 3.0.0.2

ExplorerFab

3.0.0.2
emulatory napędów
Rozmiar:
7 MB
Aktualizacja:
21.10.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
12234 (123 w tym miesiącu)
Opis ExplorerFab 3.0.0.2
 
 

ExplorerFab (znany wcześniej pod nazwą DVDFab Virtual Drive) to darmowy program do emulacji wirtualnych napędów DVD i Blu-ray na komputerze.

Aplikacja charakteryzuje się prostotą w obsłudze i może bez problemów konkurować nawet z programem Daemon Tools lub z innymi podobnymi aplikacjami. Wyróżnia go prosty interfejs, obsługa najważniejszych formatów obrazów i szybkość funkcjonowania.

Oferuje w pełni funkcjonalny zestaw narzędzi zaprojektowany do rozwiązywania problemów, których Eksplorator plików Windows nie może rozwiązać, w tym nagrywania dysku, wyodrębniania plików ISO i emulowania dysku wirtualnego.

ExplorerFab obsługuje maksymalnie 18 wirtualnych napędów i jest w pełni kompatybilny z obrazami DVD i Blu-ray, które zostały stworzone przez inne programy. Ponadto, umożliwia automatyczne odmontowanie wszystkich obrazów z wirtualnych napędów. W dodatku jest w pełni kompatybilny z różnymi formatami obrazów (ISO, UDF, NRG, CCD, IMG). DVDFab Virtual Drive to bardzo przydatne narzędzie do emulacji napędów Blu-ray i DVD. 

ExplorerFab umożliwia użytkownikom nagrywanie plików, folderów lub plików ISO na czystym dysku. Obsługuje płyty w formacie DVD-R, DVD+R, DVD-RW, BD-R, BD-R DL, BD-RE i BD-R XL.

Wersja darmowa posiada ograniczoną funkcjonalność.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook