Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » emulatory » MEmu 9.0.0

MEmu

9.0.0
emulatory
Rozmiar:
723 MB
Aktualizacja:
27.04.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
emulatory
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
21022 (87 w tym miesiącu)
Opis MEmu 9.0.0
 
 
MEmu to bezpłatny emulator umożliwiający natywne uruchamianie systemu Android na komputerach z Windows. Emulator MEmu w porównaniu do najnowszych flagowych smartfonów dostępnych na rynku, zapewnia najlepszą wydajność pracy systemu Android.

MEmu cechuje się dużą płynnością działania i wbudowną integracją z systemem Windows. Umożliwia wygodne kopiowanie plików i instalowanie aplikacji APK bezpośrednio z partycji systemowej Windows. Oprócz tego, oferuje pełne wsparcie dla multidotyku, gestów, a także GPS.

W ustawieniach emulatora możemy dostosować rozdzielczość systemu, a nawet zmodyfikować pracę programu poprzez zwiększenie / zmniejszenie rdzeni procesora i pamięci operacyjnej. Emulator posiada także zaimplementowaną obsługę akceleracji sprzętowej, co znacząco polepszy komfort podczas grania.

Dzięki wbudowanej technologii "Smart Controls", możemy wygodnie grać w różne gry przy użyciu myszki i klawiatury. Dzięki emulatorowi, zagramy na PC w takie hity mobilne jak Call of Duty Mobile, Fortnite, Among Us, PUBG, Brawl Stars w inne hity.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
25 Październik 2016 09:21
A mi MEmu się ciągle zacina..
POKAŻ ()

Facebook